wakacje szyte na miarę, usługi, turystyka, wykup już dziś

Wakacje szyte na miarę

Zwykły pakiet All Inclusive czy “Wakacje szyte na miarę”?

Masz dość standardowych wyjazdów z biurem podróży, gdzie jesteś tylko numerem rezerwacji? Nie masz ochoty uczestniczyć w wyjeździe przygotowanym według standardów turystyki masowej? Zmęczyłaś się standardowymi wycieczkami lokalnymi oferowanymi przez operatorów? Chciałabyś poznać atrakcje, które z reguły omijają autokary pełne wycieczkowiczów? A może fascynuje Cię jakiś wybrany temat i chciałabyś podczas swojego wyjazdu zobaczyć tylko to, co naprawdę Cię interesuje? Jeśli na chociażby jedno z powyższych pytań odpowiedziałaś “TAK” to “Wakacje szyte na miarę” mogą być tym, czego szukasz!

 

“Wakacje szyte na miarę” – cóż to takiego?

To spersonalizowany plan wyjazdu przygotowany zgodnie z przedstawionymi mi wymogami. Uwzględnia on wyszukanie przeze mnie najkorzystniejszych lotów/przejazdów oraz hoteli dostosowanych zarówno do Twoich wymogów finansowych, ale też oczekiwań, jakie masz względem noclegu. Przygotuję również plan zwiedzania oraz podstawowe informacje o miejscach, wyselekcjonowanych zgodnie z Twoimi zainteresowaniami.

 

Dlaczego miałabyś zaufać akurat mnie?

Podróże od dawna stanowią moją największą pasję, ale też zawód, który równocześnie jest radością życia. Dreszczyk emocji pojawia się już w momencie otworzenia przeglądarki lotów, czy też strony z ofertami hoteli. Często zdarza mi się również planować krótsze i dłuższe wyjazdy dla członków rodziny oraz przyjaciół.

 

Moim celem jest spopularyzowanie turystyki indywidualnej i bardziej świadomego poznawania świata!

 

CENNIK GOTOWY wakacje szytych na miarę

 

Zainteresowana? Napisz do mnie – KONTAKT

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
Facebook
Google+
Google+
http://monikasjourney.com/wakacje-szyte-na-miare">
Instagram