Newsy zza kulis

podroz jest kobieta, newsy zza kulis, blog, blog post

Śpieszę z pierwszym tekstem – Newsy zza kulis…

Dlaczego są to newsy zza kulis? Cóż, to bardzo proste. Blogowanie o podróżach, zwłaszcza tych kobiecych, nie jest proste i może nastarczać niemałych problemów. Jak z pewnością zauważyłyście (albo i nie) jakiś czas temu zrobiłam rewolucję dotyczącą docelowych odbiorców tej strony. Tak, tak, “Podróż jest kobietą”, i wszystko co można tu przeczytać jest skierowane właśnie do płci pięknej, chociaż i panowie są mile widziani. No więc pozmieniałam wszystko i nagle… zamilkłam! Ktoś zapyta “Zabrakło ci tematów do pisania?”. Nic z tych rzeczy! Wręcz przeciwnie, tak dużo mam do napisania, powiedzenia i przekazania, że nie bardzo wiedziałam od czego zacząć. I to był główny powód tego, że zamilkłam. Nadal nie wiem, co chciałybyście czytać, ale nie zamierzam dłużej milczeć.

 

Co będzie stanowić moją inspirację w najbliższym czasie?

Od jakiegoś czasu interesuję się fotografią, również stockową i przeglądam nawykowo tysiące zdjęć wykonanych na przestrzeni ostatnich lat. Podróżuję od Turcji, po Indie, przez Hiszpanię, po Meksyk i czuję, że chęć pisania o tym narasta we mnie wprost proporcjonalnie do ilości obejrzanych fotografii. Przypominam sobie różne ciekawostki, historie i anegdoty, które postaram się spisać.

Planuję powrócić do cyklu “Inspiracja podróżnicza” i mam nadzieję, że świat zapełni się podróżniczkami, które przestaną przejmować się tym, że dziewczynie nie wypada zwiedzać świata samemu! Tak, ja nadal spotykam się ze zdziwieniem typu – “Ale Ty tak sama włóczysz się po świecie?”. Może nawet powstanie na ten temat osobny post.

 

Newsy zza kulis czyli po co to wszystko?

Chcę Was zainspirować i pokazać, że podróż to nie tylko sam wyjazd, ale również to wszystko, co trwa pomiędzy kolejnymi wyprawami. To to, co gra nam w duszy, sprawia, że jakieś drobne przedmioty identyfikujemy z przyjemnym doznaniem, a bransoletka ze zwykłych kamyków przypomina nam niezapomnianą wędrówkę po bezdrożach Tajlandii.

 

Fotografia na deser

Fotografia w moim odczuciu jest ściśle związana z podróżami, dlatego też będę nie tylko umieszczała tu zdjęcia, ale też informacje jak samemu ulepszyć swoje działa w przyszłości

 

Więcej o mnie już wkrótce w zakładce O MNIE.

About

No Comments

  Leave a Comment

  Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
  Facebook
  Facebook
  Google+
  Google+
  http://monikasjourney.com/2018/07/05/newsy-zza-kulis">
  Instagram